9 مناسبت برای هدیه دادن یک باکس گل

باکس گل یکی از روش‌های جدید و پرطرفدار برای تزئین گل است. قرن‌هاست که گل‌ها به عنوان هدیه کاربرد دارند و یکی از پرکاربردترین روش‌های هدیه دادن گل از طرف مرد به زن مورد علاقه‌اش است. اگر زن گل را بپذیرد، در واقع به اون پاسخ مثبت داده است، اما برای پاسخ منفی از پذیرش گل‌ها امتناع می‌کند. اگرچه هنوز هم برای ابراز عشق از گل استفاده می‌کنند، اما دلایل زیاد دیگری هم برای تهیه یک باکس گل به عنوان هدیه وجود دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 1. ولنتاین

  گل‌ها بهترین راه برای ابراز عشق در روز عشق یا ولنتاین هستند. گل رز به نوعی سمبل برای روز ولنتاین تبدیل شده است. از آنجا که گل رز همیشه محبوب است و معنی گل رز سرخ هم به عشق واقعی شناخته شده است، یک باکس گل رز قرمز می‌تواند هدیه مناسبی برای ولنتاین باشد. شاید جالب باشد که بدانید گل رز، گل مورد علاقه ونوس، الهه عشق است که به معنای نمادین گل رز کمک می‌کند.

 2. روز مادر

  با انتخاب یک باکس گل برای روز مادر، انتخابی امن انجام داده‌اید. زیرا کمتر مادری است که به گل‌ طبیعی و زیبایی آن علاقه نداشته باشد. اگر گل مورد علاقه مادرتان را می‌شناسید، می‌توانید لذت این هدیه را دوچندان کنید. یک باکس از گل‌های سفید به عنوان نمادی از پاکی و قداست برای مادر، انتخاب مناسب هستند.

 3. تبریک تولد یا عروسی

  برای تبریک تولد یا عروسی می‌توانید از یک باکس گل کمک بگیرید. چه زمانی که در مراسم حضور پیدا می‌کنید و چه زمانی که دوست دارید از راه دور این تبریک را ارسال کنید. برای چنین مناسبت‌هایی بهتر است از گل‌های رنگی، مثل رز صورتی، لیلوم، میخک و… و یا ترکیبی از چند گل رنگی استفاده کنید.

 4. عذرخواهی جهت عدم حضور در مهمانی

  اگر به یک مهمانی دعوت شدید، اما امکان حضور در آن جمع را نداشتید می‌توانید از یک باکس پر از گل برای عذرخواهی عدم حضور در جمع استفاده کنید. از آنجایی که در باکس گل تمام گل‌ها در یک جعبه قرار می‌گیرند سفارش و ارسال آن، راحت‌تر است.

 5. آرزوی سلامتی

  برای فرد مریض، روحیه خوب بیشتر از هر موضوع دیگری اهمیت دارد. با توجه به اینکه گل‌ها می‌توانند روی روحیه ما انسا‌ن‌ها تاثیر مثبت داشته باشند، ایده خوبی برای هدیه دادن به یک فرد بیمار هستند. البته قبل از تهیه یک باکس گل برای بیمار، مطمئن باشید که گرده‌ و بوی گل روی سلامتی او تاثیر منفی ندارند.

 6. ابراز همدردی

  از گل‌ها می‌توانید برای بیان تسلیت و ابراز همدردی هم استفاده کنید. از دست دادن یک عزیز مسئله‌ی بسیار دشواری است و همیشه یافتن کلمات مناسب برای ابراز همدردی آسان نیست. یک چیدمان مناسب از گل‌های مناسب در باکس مشکی و مناسب، می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد. به یاد داشته باشید برای گل‌های خود یک برچسب نام اضافه کنید تا گیرنده بداند این گل را از چه کسی دریافت کرده است.

 7. برای همراهی با هدیه‌های دیگر

  شما می‌توانید یک باکس گل را برای زیبایی، همراه هدیه‌های دیگر انتخاب کنید. تفاوتی ندارد که این هدیه برای ابراز عشق و علاقه باشد، یا برای تبریک یک موفقیت، حتی تبریک یک مناسبت مثل عروسی، تولد و… در نهایت کمتر هدیه‌ای است که چنین زبان ظریفی برای ابراز احساس داشته باشد.

چرا باکس گل ایده خوبی برای هدیه است؟

حالا که با مناسبت‌هایی برای هدیه دادن یک باکس گل آشنا شدید، بهتر است بدانید که چرا یک باکس گل یک هدیه عالی است.

 1. یک باکس پر از شادی

  نمی‌توان انکار کرد که گل‌ها یک هدیه عالی و شگفت‌آور هستند که می‌توانند با طراوت و زیبایی خود، شادی را هدیه دهند. از رز گرفته تا لاله و لیلیوم، همه مانند تکه‌هایی از بهشت هستند که در یک جعبه قرار می‌گیرند. اما درک کنار این زیبایی، تحقیقات نشان می‌دهند که گل‌ها باعث ایجاد حس شادی می‌شوند. مطالعاتی نشان می‌دهند دریافت گل به عنوان هدیه، باعث ایجاد حس شادی آنی در انسان می‌شود.

 2. هدیه‌ای برای همه

  شما می‌توانید این هدیه را برای هر کسی در هر سنی بخرید. گل هم برای روابط رسمی و هم روابط صمیمی و حتی رمانتیک مناسب است. مثلا یک پسر هفت ساله می‌تواند این هدیه را برای روز مادر بخرد، یا مردی با سفارش باکس گل همسرش را شاد کند. حتی می‌توانید آن را به عنوان هدیه‌ای برای تبریک تولد رئیس‌تان در نظر بگیرید.

 3. هدیه‌ای مناسب بودجه‌های مختلف

  امکان سفارش یک باکس پر از گل با قیمت‌های مختلف وجود دارد. شما می‌توانید بر اساس بودجه‌ای که برای خرید هدیه در نظر گرفته‌اید، نوع گل، اندازه باکس و تعداد شاخه‌های گل را تعیین کنید.

 4. یک هدیه بی‌دردسر

  خرید باکس گل هم برای کسی که هدیه را می‌خرد و هم کسی که هدیه را دریافت می‌کند، یک گزینه بی‌دردسر است. شما به عنوان کسی که این هدیه را انتخاب می‌کنید، می‌توانید با چند کلیک از سایت ما باکس گل را سفارش دهید و از آنجایی که این هدیه به نگهداری زیادی احتیاج ندارد، می‌تواند هدیه خوبی برای همه، حتی افراد مسن و کودکان هم، باشد.


لباس، شکلات و… همه ایده‌های خوبی برای هدیه هستند که هر کدام محدود به مناسبت خاصی می‌شوند. اما برای باکس گل موضوع متفاوت است. گزینه‌های بسیار متنوعی برای ایجاد یک گل آرایی کاملاً متناسب با سلیقه گیرنده شما وجود دارد. برای مثال اگر می‌دانید که او عاشق رنگ قرمز و صورتی است، می‌توانید یک دیزاین قرمز و صورتی را سفارش دهید. شما می‌توانید گل‌های مناسبی را با چیدمان مناسب انتخاب کنید و برای مناسبت‌های مختلف از این هدیه کمک بگیرید.
پس دفعه بعدی که قصد تبریک به یکی از دوستان‌تان را داشتید یا می‌خواستید برای کسی آرزوی سلامتی کنید، ارسال یک باکس گل را در نظر بگیرید. گل‌ها احساسات را به زیبایی منتقل می‌کنند. با انتخاب باکس گل، در یک جعبه، شادی، عشق، حس خوب و زیبایی را هدیه دهید، با تنها چند کلیک یک باکس پر از گل سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.